Cześć, jestem Asia.

Jestem psychologiem i coachem. Jestem tutaj dla Ciebie, bo wiem, że godzenie ról mamy, kobiety, partnerki i bizneswoman nie jest ani łatwe, ani intuicyjne. Chcę przekazać Ci moją wiedzę, podzielić się doświadczeniem i sprawdzonymi sposobami po to, abyś odzyskała swoje życie dla siebie i zyskała czas na to co dla Ciebie ważne.

Możesz być mamą na własnych zasadach

Mam wykształcenie psychologiczne, umiejętności i czteroletnie doświadczenie w pracy z mamami i wiem co konkretnie zrobić by być mamą na własnych zasadach w rodzinie i biznesie.

Sama jestem mamą i od początku szalenie mocno czułam tę siłę ciężkości, która sprawia, że stoimy w miejscu. Wychodziłam z pieleszy, budowałam swój biznes, uczyłam się zachowywać siebie i równowagę, przy czym wspierało mnie wiele osób. Mimo to były momenty, kiedy traciłam wiarę, pielesze znowu mnie wciągały, a ja musiałam wziąć się w garść, by zmierzać w kierunku swojego celu.

Dlaczego pomagam innym mamom w tym specjalnym okresie?

Chyba dla samej siebie, aby coraz lepiej czerpać radość i spełnienie. Ale również by dzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Mam wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Znam drogę i wiem co konkretnie zrobić, aby być mamą na własnych zasadach w życiu osobistym i biznesie. 

Poza tym, że pracuję jako coach, jestem też zupełnie zwykłą dziewczyną. Nigdy nie uważałam się za kogoś nadzwyczajnego, ale zawsze miałam trochę zwariowane pomysły.

Harcerstwo

Harcerstwo nauczyło mnie, że wszystko jest w moich rękach.

Cyrk

W liceum dorabiałam sobie pomagając w pobliskim cyrku.

Psychologia

Po maturze, spróbowałam dostać się na studia psychologiczne, choć na jedno miejsce przypadało 11 kandydatów (dostałam się!).

Polityka

W wieku 22 lat kandydowałam na radną dzielnicy Ochoty – i zyskałam ogromne poparcie!

ALE PRZEDE WSZYSTKIM… ZABAWA!

W mojej pracy magisterskiej pisałam o tym, jak ważna dla naszego rozwoju jest zabawa, także w życiu dorosłych, i ten wątek przewija się przez moje obecne życie zawodowe. A jak zapewne zauważyłaś – także na tej stronie.

Kiedy po pięciu latach pracy w firmie szkoleniowej zaszłam w ciążę i urodziłam Antka, nie chciałam wracać etat. Wkrótce jednak domowe obowiązki zaczęły mnie osaczać. Pojawiły się zmęczenie, frustracja i obawy. Narastał we mnie żal do całego świata i męża. Byłam przerażona i wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić.

fundacja_mama

Zawsze pociągała mnie praca indywidualna i kontakt z drugim człowiekiem. Wykorzystałam fakt, że w szkole trenerów ukończyłam moduł coachingowy i zaoferowałam swoje bezpłatne konsultacje psychologiczne Fundacji MaMa. W ten sposób zaczęłam pomagać mamom, szlifowałam swój warsztat i upewniłam się, że coaching jest właśnie tym, czym chcę się zajmować.

W końcu zdecydowałam się na udział w programie szkoleniowym „Prosperuj jako coach”, po którym stworzyłam mój pierwszy warsztat – „O mamo, wyjdź z pieleszy”. Warsztat okazał się strzałem w dziesiątkę, a ja zaczęłam świadomie rozwijać własną markę.

MOJE WYKSZTAŁCENIE

 • STUDIA I SZKOLENIA

  Magister Psychologii – Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizacja wspieranie rozwoju osobowości, psychologia organizacji i pracy

  The Art And Science of Coaching – Erickson College – specjalistyczne szkolenie coachingowe, posiadające jako jedno z dwóch w Polsce akredytację międzynarodowej organizacji coachingowej – International Coaching Federation – ICF.

  Szkoła Trenerów – rozwój kompetencji trenerskich – program Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego dający poziom 5 zgodnie z Europejskimi Ramami Kwalifikacji – STARSZY TRENER

 • CERTYFIKATY I LICENCJE

  Edukator i promotor POZYTYWNEJ DYSCYPLINY www.pozytywnadyscyplina.pl

  RTA Facylitators Training jestem jedyną w polsce licencjonowaną trenerką metody kręgów mam Renee Trudeau & Associates, zobacz mnie na www.ReneeTrudeau.com

  NLP Practitioner – etycznie stosowane, zawsze zgodnie z celami klienta Techniki Neuro Lingwistycznego Programowania (NLP) wzbogacają mój warsztat coachingowy.

 • INNE

  PROSPERUJ JAKO COACH, Akademia menedżera MSP, Trening podejmowania decyzji i zarządzania ryzykiem  – tym programom zawdzięczam nie tylko swój biznes, ale i swoją wiedzę biznesową, którą dzielę się w programie MAMO WYJDŹ Z PIELESZY

  Social Panorama Consultant – certyfikacja u Lucasa Derksa – jestem jedną z kilkudziesięciu polskich konsultantów tej metody, która wzbogaca mój warsztat coachingowy.

  Making the Difference: Understanding how groups and organizations work – OPUS Consultancy Services UK międzynarodowy certyfikat eksperta pracy w oparciu o dynamikę między grupami.

  Certyfikat Thomas International Management System – metody służącej do analizy predyspozycji osobowościowych

Wykształcenie i doświadczenie to moja mocna karta!
Obejrzyj filmik, poznajmy się lepiej.

ZOBACZ MNIE NA ŻYWO

SKĄD BROKAT NA MOJEJ STRONIE?

Ponieważ brokat to bardzo drobna i ulotna rzecz, dostępna dla każdej z nas, a która nawet w niewielkiej ilości dodaje blasku, wprowadza nas w radosny nastrój i sprawia, że jesteśmy bardziej rozświetlone. To coś, co kojarzy mi się z frajdą, o której czasem zapominamy w codziennym zmęczeniu.

Jako mama możesz pielęgnować, swoje małe przyjemności – czasem tak drobne, jak drobinki brokatu, ale dodane do codzienności dodają magii, lekkości i frajdy.

Pozwól sobie na brokat – brokat frajdy!

MOJA FILOZOFIA? ZEBRAŁAM JĄ W MANIFEŚCIE MAMY.

ZOSTAW SWOJEGO MAILA I POBIERZ MANIFEST.

POBIERZ MANIFEST

zapisz się na newsletter

[FM_form id=”1″]

Masz prawo kształtować swoje życie i swój świat.

Masz obowiązek być szczęśliwa.

Masz prawo wybrać to, jak będzie wyglądało Twoje życie.

Nie pozwól sobie wmówić że jest inaczej.

Korzystam ze sprawdzonych technik, wiedzy psychologicznej i doświadczenia. To co proponuję w moich programach indywidualnych i grupowych zmienia życie setek mam – codziennie.

Każdy problem ma swoje rozwiązanie.

„Gdy stałam się mamą, zaczęłam poruszać się po swoim życiu jak po sklepie z porcelaną, albo muzeum: bałam cię by nic nie poruszyć, nie wolno nic dotykać, ani przestawiać, bo mogę coś zniszczyć. Teraz moje życie staje się coraz bardziej moimdomem. Jeśli chcę mogę nabałaganić, lub posprzątać, przestawiać meble trzy razy dziennie i malować ściany, na takie kolory jak chcę!!! Bo to moje życie”

Joasia Baranowska

OFERUJĘ

COACHING INDYWIDUALNY DLA MAM

którym pomagam odnaleźć się w macierzyństwie, wyjść z domowych pieleszy, podjąć skuteczne działania,opanować dziecko i osiągnąć równowagę między poszczególnymi rolami – pracujemy on-line.

WARSZTATY GRUPOWE

stacjonarne i on-line – w ramach programów: uwolnij moc, wyjdź z pieleszy, ogarnij dziecko (praca z metodą PozytywnejDyscypliny) webinary dla kobiet.

WARSZTATY I WYSTĄPIENIA GOŚCINNE

podczas konferencji i wydarzeń dla kobiet, w fundacjach i stowarzyszeniach.

GDZIE MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ?

MEDIA

W czerwcu 2015 wystąpiłam w

dzien_dobry
ZOBACZ PROGRAM

Radiowa Trójka – Matka Polka Feministka Joanny Mielewczyk

Polskie_Radio_Trójka

POSŁUCHAJ
„Na czym polega pozytywne dyscyplinowanie dziecka?”
POSŁUCHAJ
„Dlaczego macierzyństwo może frustrować?”

W Radio Dla Ciebie mówię o Pozytywnej Dyscyplinie

xxlogoN.png.pagespeed.ic.WTQ3r_oVTP

POSŁUCHAJ
„Pozytywna Dyscyplina”

POSŁUCHAJ
„Niedzielny poranek: macierzyństwo”

Mój najnowszy artykuł ukazał się w magazynie Sens 06/2016

Unknown

PRZECZYTAJ
„Późne macierzyństwo nie znaczy gorsze”

Poprzednio pisałam także dla magazynu Aktywna Mama 08/2014

images

PRZECZYTAJ
„Coaching dla mam”

Niedawno publikowałam również na łamach magazynu Wróżka 01/2016

Wrozka

PRZECZYTAJ WKRÓTCE
„Rzuć żelazko i… wyjdź”

BLOGI

pani-swojego-czasu kopia

ms-logo

logo

Zrzut ekranu 2016-05-25 o 15.02.37

PRZECZYTAJ
„Dlaczego zarządzanie czasem dla mam to nie tylko zarządzanie czasem”

PRZECZYTAJ
„Najczęstsze problemy mam”

PRZECZYTAJ
„Skąd się bierze poczucie winy?”
PRZECZYTAJ
„Jestem dla siebie ważna – prawda czy fałsz?”

PRZECZYTAJ
recenzję programu „Mamo, wyjdź z pieleszy” i „Bądź spełnioną superkobietą”.

WSPÓŁPRACA

Jak widzisz, mam spore doświadczenie w organizowaniu wartościowych warsztatów i wystąpień przed grupami kobiet, a także kobiet z dziećmi. Jeżeli uważasz, że Twoja organizacja, fundacja lub stowarzyszenie, do którego należysz, mogłabyskorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia w zakresie wsparcia i warsztatów dla mam, chętnie porozmawiam z Tobą o możliwości przeprowadzenia u Was warsztatu lub prezentacji dostosowanej do Waszych potrzeb.

Masz pytania?
Chcesz się umówić na konsultację?
Chcesz porozmawiać o współpracy?

Napisz do mnie:
hello@joannabaranowska.pl

NAPISZ