Macierzyństwo jest jednocześnie przecudowne i frustrujące. Stopniowo zakochujemy się w tym małym człowieku, który jest naszym dzieckiem i jednocześnie gubimy siebie i to kim My jesteśmy. Brak czasu na pielęgnowanie kontaktu ze sobą (którego tak bardzo potrzebujemy) powoduje frustrację, a gdy staramy się sięgnąć po czas dla siebie, mamy poczucie winy.

Program
„Mama bez frustracji i poczucia winy”
jest tym, co Ci pomoże.

Zostań MAMĄ BEZ FRUSTRACJI I POCZUCIA WINY już teraz! Poznaj pakiety, zacznij od razu lub poczekaj aż ruszy grupa w listopadzie.

Czy skądś to znasz?:

 • Masz poczucie winy, że powinnaś być gdzie indziej i robić coś innego,
 • Twoje życie toczy się między domem, dzieckiem i być może pracą, ale nie czujesz by było W PEŁNI TWOJE,
 • Brakuje Ci czasu na to co ważne i brakuje Ci odwagi by kształtować swoje życie tak jak Ty chcesz?
 • Tracisz radość i zabawę w życiu i nie wiesz jak je odzyskać?
 • Masz poczucie winy, gdy robisz coś dla siebie?

Pokażę Ci jak pozbyć się frustracji i poczucia winy ze swojego życia, teraz i w przyszłości.

Chcesz tego?
Jeśli tak to trafiłaś w dobre miejsce!!!

CO ZNAJDUJE SIĘ W PROGRAMIE?
11 LEKCJI + 10 INSPIRACJI – razem 21 DNI PRACY

1. DIAGNOZA – CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE
2. MAMA IDEALNA NIE ISTNIEJE
3. ZNAM SIEBIE
4. OPIEKUJĘ SIĘ SOBĄ
5. PRIORYTETY, CZYLI WIEM CO JEST DLA MNIE WAŻNE I TO REALIZUJĘ

6. DOCENIAM SIEBIE
7. JESTEM DLA SIEBIE WYROZUMIAŁA
8. ROZWIJAM SIĘ W ROLI RODZICA
9. DBAM O MOJE RELACJE
10. CZERPIĘ FRAJDĘ Z ŻYCIA
11. KREUJĘ SWOJE ŻYCIE

CO ZAWIERA KAŻDA LEKCJA? POZNAJ SZCZEGÓŁY I ZAKOCHAJ SIĘ W TYM KURSIE!

1. DIAGNOZA – CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE

Dowiesz się w których 15 obszarach samoświadomości i samoopieki, koniecznych do budowania równowagi idzie Ci świetnie, a w których raczej słabo.
Wyznaczysz sobie pierwsze trzy kroki i zadeklarujesz się przed sobą i grupą innych mam biorących udział w kursie, do ich wykonania.

2. MAMA IDEALNA NIE ISTNIEJE

Dowiesz się skąd biorą się mity dotyczące tego, co mama powinna, a czego nie powinna. Uświadomisz sobie jak one na Ciebie wpływają i sama wybierzesz swoje priorytety. Spiszesz swoją własną definicję bycia dobrą mamą, doprecyzujesz ją dzięki wsparciu grupy i wdrożysz w życie. Pozbędziesz się ze swojej definicji nieracjonalnych, nierealistycznych przekonań, które powodują Twoją frustrację. A wprowadzisz realne oczekiwania, którym będziesz w stanie i będziesz chciała sprostać.

3. ZNAM SIEBIE

Poznasz sposoby na zaprzyjaźnienie się ze sobą i na coraz lepsze poznawanie i odkrywanie tej cudownej osoby, którą jesteś. Zauważysz siebie i to jak cudowną i wartościową osobą jesteś. Podejmiesz decyzję stania się własną przyjaciółką.

4. OPIEKUJĘ SIĘ SOBĄ

Zrozumiesz na czym polega TAK NAPRAWDĘ dbanie o siebie i że bardzo różni się od egoizmu. Zrozumiesz w jaki sposób Twój dobrostan wpływa na dobro Twojej rodziny na wiele różnych sposobów. Stworzysz listę powodów, dla których dbanie o siebie powinno być Twoim priorytetem i podejmiesz klarowną decyzję by dbać o siebie.

5. PRIORYTETY, CZYLI WIEM CO JEST DLA MNIE WAŻNE I TO REALIZUJĘ

Na głębokim poziomie zrozumiesz swoje priorytety i to w jaki sposób podejmujesz świadome i nieświadome decyzje dla swojego dobra. Ustanowisz, klarowne, zgodne z Tobą i wszystkimi wymiarami Twojego życia priorytety, które pomogą Ci podejmować codzienne decyzje.

6. DOCENIAM SIEBIE

Nauczysz się zauważać swoją wartość w najmniejszych czynnościach i celebrować wkład, który wnosisz w swoją rodzinę i w świat!! Jesteś ważna i to co robisz i kim jesteś ma znaczenie dla wszystkich z Tobą związanych. Zauważysz jak docenianie się pomaga Ci rozwijać w sobie pozytywne cechy i coraz bardziej zauważać to jak niesamowitą osobą jesteś!! A to znowu da Ci energię do dawania światu siebie i swoich talentów w domu, pracy, czy gdziekolwiek się znajdziesz.

7. JESTEM DLA SIEBIE WYROZUMIAŁA

Jeśli nie możesz przestać myśleć o swoich błędach i męczysz się mówiąc “powinnam była…” lub “jestem do niczego” – Przestaniesz to robić raz na zawsze!!!
Po tej lekcji będziesz wiedziała, że w każdym momencie dajesz z siebie maksimum możliwości, a błędy to tylko informacja zwrotna i okazja do nauki. Staniesz się dla siebie dobra i wyrozumiała jak nigdy wcześniej 🙂

8. ROZWIJAM SIĘ W ROLI RODZICA

Rodzicielstwo to źródło radości, ale też frustracji. Szczególnie jeśli nie rozumiemy o co naszemu dziecku chodzi. Po tej lekcji będziesz dokładnie wiedzieć kiedy konsekwencja ma sens, a kiedy nie ma i po czym rozpoznać właściwy moment. Zrozumiesz z całą jasnością jak możesz rozwijać się by być coraz lepszym i coraz skuteczniejszym rodzicem.

9. DBAM O MOJE RELACJE

Nauczysz się stawiać innym bardziej realistyczne oczekiwania, prosić o pomoc bez poczucia winy i jasno komunikować swoje potrzeby. Zrozumiesz jak ważny jest ten aspekt i przejmiesz odpowiedzialność za swoją część relacji z innymi. Zyskasz wpływ i poczucie sprawczości w swoim życiu.

10. CZERPIĘ FRAJDĘ Z ŻYCIA

Odkryjesz różnorodne źródła frajdy w swoim życiu i będziesz wiedziała jak je pielęgnować i czerpać z nich siłę. Frajda da Ci energię i jasność co do tego jak chcesz funkcjonować w swoim życiu zarówno w rodzinie jak i poza nią. Nauczysz się radości i wprowadzisz ją na stałe do planu Twojego dnia.

11. KREUJĘ SWOJE ŻYCIE

Ostatecznie weźmiesz stery swojego życia w swoje ręce. Uświadomisz sobie, że tylko Ty możesz je trzymać. Zyskasz odwagę do kształtowania swoich celów i pragnień i wyruszysz w drogę.

Po kursie podsumujesz zmianę i przejdziesz dokładnie ten sam test samooceny swojego życia by zobaczyć jak wiele się zmieniło!!! Niektóre mamy na początku kursu mają wynik 30 a na końcu 147 punktów!!! I piszą, że sikają tęczą – czy Ciebie też to spotka?

Poznasz źródła i przyczyny swojej FRUSTRACJI,
rozprawisz się z mitami związanymi z macierzyństwem.

 • Uświadomisz sobie jaką osobę teraz jesteś i czego potrzebujesz

Tylko Ty sama możesz przeżyć swoje życie i raz na zawsze uznać ważność Twoich potrzeb, także tych nowych, wynikających z roli mamy.

 • Zaczniesz realizować swoje marzenia na własnych zasadach
 • Przyjrzysz się swoim relacjom i zaczniesz je zmieniać w zgodzie ze sobą
 • Znajdziesz klucz do wychowywania dzieci
 • Staniesz się mamą na Twoich własnych zasadach

„Co zyskałam w kursie? Myślę, że kierunek i cel. Wiem czego chcę:) Chcę być szczęśliwa, spełniona, zadowolona z życia i to przekazać mojemu dziecku. I to co jest dla mnie bardzo ważne, to dostałam kopa odnośnie planów zawodowych na moją przyszłość, po głowie od kilku dni chodzi mi Twoje zdanie „no cóż, kiedyś trzeba zacząć” 🙂 Tak więc zaczynam. Na ten moment to moje motto.

I ten kurs to dla mnie przyjemność, chwila dla siebie. Zaglądałam z ciekawością co dziś będzie, aż szkoda że już koniec 🙂

Chcę pamiętać o tym, że między tymi wszystkimi ważnymi sprawami, nie zagubić radości i frajdy. Ta frajda jest dla mnie bardzo ważna :)”

Kasia – mama półrocznego Ignasia
obecnie na urlopie macierzyńskim

Składa się z 11 konkretnych lekcji i 10 inspiracji które doprowadzą Cię do wypełnionego spokojem i energią życia, w którym rodzina, praca i pasja będą miały swoje miejsce, na Twoich zasadach.

To szkolenie i coaching w jednym. Łączy zalety głębokiej samodzielnej pracy i wsparcia grupy mam, które dostaniesz.

Szkoda czasu na FRUSTRACJĘ. Zyskaną dzięki kursowi radością obdzielisz całą swoją rodzinę.

Co zyskałam dzięki kursowi? Dziękuję Ci Joasiu za ten kurs. Dzięki Tobie na chwilę przystanęłam, przyjrzałam się swojemu życiu i doszłam do wniosku, że nie jest ono takie złe! Wystarczy kilka drobnych modyfikacji, więcej luzu i szczęścia, a będzie idealnie! Idealnie, w moim mniemaniu, bowiem każda z nas ma swoje wyobrażenie idealnego życia <3 Zyskałam kilka minut dla siebie – na spokojny prysznic i wieczorne czytanie książki… (czasami przeczytam ledwo zdanie i zasypiam – ale liczą się chęci i nawyki!!! 😀 ) Zrozumiałam, że życie samotnej matki nie musi być wcale usłane „kolcami” – wręcz przeciwnie – sama nie zauważałam tych róż, zwracając uwagę tylko na to, co robię nie tak…

O czym potrzebuję pamiętać? O sobie. Nigdy, przenigdy nie chcę zapomnieć, że ja jestem ważna i powinnam być szczęśliwa, dzieląc się tym szczęściem z moimi dziećmi. :)”

Dagmara – mama 4 letniej Mai i 1,5 rocznego Radka,
prowadzi firmę – Sukcesomania

„Dzięki kursowi zrozumiałam, że moje potrzeby są równie ważne jak potrzeby dzieci i męża i trzeba o nie dbać.

Zaczęłam więcej robić rzeczy dla siebie, a to sprawia, że czuję się lepszą mamą dla swoich dzieci. Więcej się uśmiecham i mam dla nich więcej czasu, co sprawia, że dzieci jak dotychczas ciągle marudziły, teraz pięknie bawią się same.

Jeszcze raz bardzo dziękuję

Agnieszka
mama pracująca na etacie

INFORMACJE PRAKTYCZNE

MATERIAŁY TRAFIĄ DO TWOJEJ SKRZYNKI

Wszystkie materiały w tym kursie otrzymasz na swoją skrzynkę mailową na własność. Nagrania MP3 będziesz mogła pobrać na swój telefon i słuchać ich na spacerze z dzieckiem.

ZYSKASZ WSPARCIE INNYCH MAM

Dołączysz do zamkniętej, wspierającej się grupy na Facebooku w której będziesz mogła szczerze porozmawiać o życiu.

OTRZYMASZ MOJE EKSPERCKIE WSPARCIE

Jestem psychologiem, coachem i od czterech lat pracuję z mamami pomagając im zbudować lepsze życie.  Przez setki godzin pracy zebrałam wiedzę, której nie znajdziesz w żadnej książce. Znasz lepszego coacha dla mam?

STANIESZ SIĘ WAŻNA DLA SIEBIE

Znajdziesz równowagę i poczujesz, jak ważna jesteś dla siebie i innych. Jesteś potrzebna taka jaka jesteś

Pozbądź się frustracji i zacznij o siebie DBAĆ bez poczucia winy. Daj sobie prawo do luzu, frajdy, odpoczynku i radości!!! Realizuj cele, bądź mamą NA WŁASNYCH ZASADACH.

Cześć, nazywam się Asia i jestem Coachem mam na własnych zasadach.

Kiedyś byłam sfrustrowaną mamą, która nie wie, czy przypadkiem nie krzywdzi swojego dziecka. Miałam niskie poczucie własnej wartości.

Teraz jestem spełnioną mamą, z własnym biznesem, coraz lepiej realizującą swoje pasje. Buduję życie na swoich własnych zasadach.

Wiem, przepaść między kiedyś a teraz jest ogromna, ale pokonałam ją małymi krokami. Ten kurs zawiera wszystkie kluczowe kwestie, które musiałam sobie przemyśleć i dzięki temu Ty, możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia. Złap grunt pod nogami.

Sprawdź moje wystąpienia w mediach: SENS, Radiowa TrójkaDzień Dobry TVN

Kurs zmieni Twoje życie tak jak zmienił setek uczestniczek do tej pory, wystarczy, że zainwestujesz w siebie 20 minut dziennie.

Skorzystasz z mojego czteroletniego doświadczenia pracy z mamami

W tym programie zebrałam wszystkie kluczowe, elementy wpływające na Twoje codzienne samopoczucie.

Poradzisz sobie z frustracją teraz i w przyszłości

Program pomoże Ci uporządkować sobie kluczowe kwestie raz na zawsze, rozumieć swoją wartość i wiedzieć co robić jeśli frustracja i poczucie winy wrócą do Ciebie.

Skorzystasz z najlepszej możliwej ceny

Uczestniczki wcześniejszej edycji oceniły wartość tego programu na 400,00 PLN, Ty możesz go kupić za o wiele mniejszą kwotę.

Jeśli chcesz zbudować w swoim życiu coś WIELKIEGO, musisz zacząć od tego małego kroku, jakim jest danie sobie prawa do szczęśliwego życia, bez frustracji i poczucia winy. Czy jesteś na to gotowa?

Wyobraź sobie że:

 • wstajesz z uśmiechem, bo doceniasz to co masz
 • cieszysz się życiem
 • działasz bez wyrzutów sumienia
 • czujesz, że jesteś dobrą mamą
 • rozwijasz się
 • kształtujesz swoje życie i relacje zgodnie ze swoimi potrzebami i innym pozwalasz na to samo

Ten kurs może być momentem zwrotnym w Twoim życiu i macierzyństwie!!!

WYBIERZ TEN KURS JEŚLI:

 • zagubiłaś się w swoim życiu
 • chcesz spojrzeć na siebie z dystansu
 • chcesz optymistycznie spojrzeć na siebie i swoje życie i nie wiesz od czego zacząć
 • potrzebujesz poczuć zmianę na lepsze
 • chcesz pozbyć się frustracji i poczucia winy

NIE KUPUJ TEGO KURSU JEŚLI:

 • jesteś całkowicie zadowolona ze swojego życia
 • nie chcesz wkładać pracy w wykonanie prostych ćwiczeń
 • nie chcesz pozbyć się frustracji i poczucia winy, bo czerpiesz korzyści z obecnego stanu

Zmiana jest łatwa!! Wymaga kilku kroków, a ja znam drogę!!

JAKA JEST WARTOŚĆ KURSU KTÓRY KOSZTUJE OD 197 ZŁ ?

Unikalne materiały i tematy

Wynikają z mojej pracy z mamami w programach indywidualnych i grupowych. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej.

Każdy temat to oddzielna lekcja coachingowa z ćwiczeniami (do przeczytania i/lub odsłuchania).

Ich wartość to 11 x 100,00 PLN, czyli 1100,00 PLN

Ćwiczenia coachingowe

Gdybyś chciała przejść ten program podczas indywidualnej pracy coachingowej, musiałabyś zainwestować w 6 sesji coachingowych.

Ich wartość to 6 x 180,00 PLN, czyli 1080,00 zł

Wsparcie grupy

Poznasz inne mamy, które borykają się z podobnymi trudnościami. Będziecie mogły szczerze porozmawiać. Razem przejdziecie tę samą drogę od frustracji do frajdy.

Wartość takiego wsparcia dla Ciebie…. ??? 

Wartość tego kursu jest ogromna. Kurs pomoże Ci raz na zawsze uporządkować Twoje MACIERZYŃSTWO i da Ci siłę, by mierzyć się z przeciwnościami, a nie im ulegać.

„Macierzyństwo jest wyzwaniem, aby żyć pełniej, żyć z sensem i szukać kreatywnych rozwiązań zarówno w życiu osobistym, jak i w naszym biznesie.

Joanna Baranowska

Pozwól sobie na frajdę, odzyskaj radość w MACIERZYŃSTWIE!!!

Z dnia na dzień coraz mniej lubiłam swoje życie byłam żoną i matką którą NIGDY (!!!) nie chciałam być. Zazdrościłam innym ich relacji z bliskimi, cierpliwości… a później to już zazdrościłam wszystkiego czego mi brakowało. Do tego doszły te zdechłe oczekiwania świata wobec mnie. Oczekiwania jakie stawiały przede mną bliskie mi osoby, ale również nieznajome takie jak pani ze sklepu czy żul z parku – jakim człowiekiem powinnam być. Tak zrodziła się frustracja i poczucie winy…

Pojawił się pomysł kursu – zapisałam się z nastawieniem 'zobaczymy co to… jeśli nie spróbuję to się nie przekonam. Nawet jeśli wyciągnę jedną rzecz dla mnie to warto.’ W myśl zasady zacznij zmieniać świat od siebie! Wyciągnęłam oczywiście o wiele więcej 🙂 kurs poukładał mnie na nowo, poruszył we mnie coś co trudno nazwać a o istnieniu czego dawno zapomniałam… uświadomiłam sobie, że te relacje z mężem, dziećmi, rodzicami już zawsze będą częścią mojego życia. Mogę je przeżyć jak chce: z ponurą miną, włócząc nogami albo… z radością i frajdą! Wybór należy do mnie!!! nie muszę już przed wyjściem z domu ćwiczyć przed lustrem uśmiechu, który pomoże mi udawać, że w moim perfekcyjnie zorganizowanym świecie nie ma miejsca na bezsilność. Ponieważ dałam sobie na to przyzwolenie.

Pozwoliłam sobie na przyznanie się, że jestem zmęczona, że nie chcę się wypalać dla innych, potrzebuję zadbać o siebie, pokochać siebie poczuć się dobrze sama ze sobą.

Teraz właśnie uczę się życia na nowo. Uczę się siebie na nowo. Od kilku już lat tkwię w tych relacjach, gdzieś po drodze zgubiłam siebie. Uzależniłam się od dzielenia, dawania siebie bezgranicznie.

Kurs pomógł mi ustalić priorytety. Małymi kroczkami zmienić frustrację na frajdę! Podobno miłość tkwi w szczegółach. Drobnostki miłości – to wszystko. Nic wielkiego. A może właśnie należałoby powiedzieć, że ogrom miłości wyrasta z rzeczy najmniejszych!

Pamiętaj ten kurs nie jest do przeczytania.

Ten kurs jest do odkrycia!

A co jest w nim do odkrycia? Ty!

Poznaj i poukładaj siebie na nowo. Warto! Pozdrawiam! Aga”

Agnieszka

„Na studiach byłam pełną radości i pasji dziewczyną, łapiącą życie za rogi i okazje za ogony.

Bardzo szybko znalazłam niezłą pracę , świetnie sobie radziłam, ale… pracowałam w systemie, gdzie wychodziłam z domu o 8 rano i po 20 wracałam. Nie było czasu ani możliwości się gdzieś „ruszyć”, … systematycznie rezygnowałam z siebie.

Dziecko było planowane. Ciąża super, z porodem trochę gorzej. W ciągu dnia nie miałam nikogo do pomocy, mąż pracował po 10-15 godzin. Nawet nie wiem, kiedy zaczęłam krzyczeć, pewnie to był skutek zmęczenia.

…  Byłam mocno rozżalona. … Mówiłam coraz mniej….Krzyczałam coraz więcej.

Kiedyś przeczytałam, że „to nie ja krzyczę, tylko moja frustracja”, wiedziałam, że to prawda.

Przechodziłam różne fazy, walka, apatia, psycholog, dojrzewanie do zmiany, szukanie pracy… Oferta marzeń pojawiła się szybciej, niż „planowałam”.

I któregoś majowego dnia szukałam czegoś w necie i natknęłam się na informację o kursie. ...Nie miałam nic do stracenia. Poza pieniędzmi oczywiście:)

Wcześniej już sama mocno w sobie „dłubałam”, … ale cały czas traciłam kontrolę nad sobą, wybuchałam, bardzo rzadko się uśmiechałam.

Podczas kursu Asia zadała parę pytań, do których sama nie dotarłam. Zainspirowała do zastanowienia się… Była szczera aż do bólu odnośnie swoich „potknięć”.

Zrozumiałam, że każdy popełnia błędy, każdy się może pogubić. Na grupie na FB otworzyłam się przed kobietami, których w ogóle nie znałam. Znalazłam tam mnóstwo ciepła i wsparcia. Tam nie było mam „idealnych” i „wszystkowiedzących”. Tam były mamy prawdziwe.

Nie wiem, co się stało, ale stało się. Podczas kursu miałam sporo złych dni. Ale od jakiegoś czasu się całkiem nieźle trzymam. Właściwie nie krzyczę. Nie pamiętam, kiedy pokłóciłam się z mężem! Po bodajże 6 latach wyruszyłam w końcu na szlak (w góry znaczy się). Umieściłam post w naszej grupie na FB „ w końcu na szlaku”. I wiecie co? To miało 2 znaczenia. To drugie dużo głębsze.

W końcu mi się chce!

Znalazłam gdzieś takie zdanie „rezygnowanie z siebie w dłuższej perspektywie po prostu Ci się nie opłaca. Zapłacisz za to utratą radości życia, energii, frustracją, a nawet depresją”. Mnie się chyba udało uniknąć jedynie tej ostatniej.

Nasi bliscy, czy też terapeuci mogą zainspirować do zmiany, ale jej za nas nigdy nie dokonają. Warto się ruszyć, żeby odzyskać siebie.

Naprawdę za sobą tęskniłam”

Mama na własnych zasadach (pracująca mama czterolatki)

Szczerze mówiąc w chwilach zwątpienia myślałam, że po kursie o wszystkim zapomnę, wrócę do starych schematów, przejaskrawionych udręk i chwilowych ekstaz. Nie będzie już grupy mam, wspólnego dzielenia się spostrzeżeniami,  zapomnę o tym, co postanowiłam, znów zgubię siebie między zadaniami. Minęły trzy miesiące, a ja nadal widzę efekty.

 

A grupa jest nadal gotowa by wesprzeć lub dać prztyczka w nos, gdy trzeba.Wymierne efekty to takie, że odzyskałam siebie, że czasem mrugam do swojego odbicia w lustrze i pytam “jak jest, Kaś?” A Kaś się uśmiecha, bo czuje, że ma wpływ, wybór i chęć. Wzięłam sprawy w swoje ręce: i te całkiem duże dotyczące zdrowia i pracy, jak  i te całkiem małe jak przesadzenie kwiatka. Mam przestrzeń w głowie i w okół siebie, że czasu, choć tyle samo, to jednak jest więcej, że w końcu porobiłam te wszystkie badania, których unikałam od lat i już wiem, że “choroba jest”.

I szczerze mówiąc nie chcę myśleć o tym, jak bardzo bym traciła swój potencjał i gorzkniała, gdybym nie spotkała Asi i jej nie zaufała. Myślę o tym, co przede mną.”

 

Kasia z Serendipity