Czujesz, że życie przecieka Ci między palcami,

Chcesz zrealizować projekt, o którym myślisz od dawna,

A może chcesz zrobić cokolwiek, ale nie wiesz co mogłoby to być?

Lub pragniesz przekuć swoje talenty i ambicję w świetnie prosperującą działalność, która będzie dobra dla Ciebie i Twoich dzieci?

Ale dopadły Cię typowe dla mam problemy: wątpisz w siebie, po głowie chodzą Ci myśli w stylu „nie jestem wystarczająco dobra”… Nie masz pewności jaką podjąć decyzję?

 • Zostać z dzieckiem i dłużej cieszyć się macierzyństwem, tylko jak pozbyć się tego cholernego poczucia winy?
 • Wrócić na etat? Nie był wspaniały, ale był…
 • A może stworzyć coś swojego, coś o czym dawno marzysz, tylko boisz się przyznać sama przed sobą? coś czego wszyscy Ci odradzają?
 • A może szukać innej pracy?

To świetnie! Możesz być najlepszą mamą mając jednocześnie wymarzoną pracę, która jest zgodna z tym kim naprawdę jesteś!

„Mamo, wyjdź z pieleszy” to program szczególnie kierowany do mam które mają dość zawieszenia i chcą podjąć decyzje i działania, z których będą zadowolone w przyszłości.

Jest świetny dla freelancerek, które chcą pracować na własny rachunek, łącząc biznesową skuteczność ze spełnieniem w roli mamy.

Jeśli chcesz:

 • osiągać sukcesy zawodowe i mieć na nie przestrzeń
 • mieć czas na wszystko co ważne
 • czuć, że jesteś wartościowa, ważna i pewna siebie
 • umieć cieszyć się życiem, związkiem i dzieckiem
 • wiedzieć, że zawsze jesteś świetną mamą, nawet gdy popełniasz błędy

Program „Mamo, wyjdź z pieleszy”
jest tym, co Ci pomoże.

Składa się z sześciu konkretnych kroków, które doprowadzą Cię do wypełnionego spokojem i energią życia, w którym rodzina, praca i pasja będą stabilnym źródłem szczęścia.

To indywidualne szkolenie i coaching w jednym.

CO ZNAJDUJE SIĘ W PROGRAMIE?

 1. NA NOWO DASZ SOBIE PRAWO DECYDOWANIA O SWOIM ŻYCIU

Uświadomisz sobie, że tylko Ty sama możesz przeżyć swoje życie i raz na zawsze uznasz ważność Twoich potrzeb, także tych nowych, wynikających z roli mamy. Mówiąc metaforycznie: zauważysz niewygodne buty i podejmujesz decyzje, aby zdjąć je raz na zawsze.

Raz na zawsze odrzucisz narzucone oczekiwania i określisz się w roli mamy. Uzyskasz pewność, że dajesz swojemu dziecku wszystko co najlepsze z poczuciem, że to właśnie chcesz dawać, ponieważ właśnie taką mamą jesteś. Najlepszą dla Twojego dziecka. Raz na zawsze pożegnasz poczucie winy.

„Już pierwsza godzina rozmowy z Joanną zdziałała coś dobrego: ułatwiła zwykle ciężkie zaczynanie oraz pozwoliła odkryć radość towarzyszącą ukończeniu każdego zadania, które przybliża przecież do upragnionego celu. Bezpłatna konsultacja online to doskonały pomysł – w sam raz dla mnie, mamy na pełny etat. Spróbowałam i zostaję na dłużej.”

Maja N.

2. DOWIESZ SIĘ CZEGO NAPRAWDĘ PRAGNIESZ

Wiele mam po urodzeniu dziecka stwierdza, że praca, która wykonywały wcześniej już ich nie interesuje. Część z nich czuje się zagubiona i traci pewność siebie. Nie wie, co wartościowego może dać światu.

Po tym module zyskasz pewność swoich mocnych stron, będziesz absolutnie przekonana i szczęśliwa z tego powodu, że jesteś wspaniałą kobietą – taka jaka jesteś! Z wyjątkowym sposobem funkcjonowania w świecie i wyjątkowymi talentami!

Będziesz wiedziała, czego dokładnie możesz od siebie oczekiwać, w czym poradzisz sobie lepiej od innych, a w jakich zadaniach potrzebujesz zachować większą uważność lub poszukać wsparcia.

JEŚLI TY TEŻ STRACIŁAŚ SWOJĄ PEWNOŚĆ, DOWIESZ SIĘ:

 • Jakie masz naturalne i wyjątkowe talenty?
 • Jak bycie mamą zmieniło i wzbogaciło to kim jesteś?
 • Jakie są Twoje wartości?
 • Odbudujesz kontakt siebie ze sobą i nauczysz się szukać pewności w sobie, a nie na zewnątrz – to naprawdę możliwe!
 • Określisz miejsce w którym się znajdujesz i zdefiniujesz to, czego naprawdę chcesz!

„Marzenia są wspaniałe, prawda? Owszem, pod warunkiem, że czujemy, że możemy je spełnić. Własnymi rękami i własną głową. Wzięłam udział w warsztatach Pani Joanny, które dały mi do myślenia – a potem umówiłam się na konsultacje i po nich poczułam, że mam realny wpływ na swoje życie. Mam dość mądrości i siły, by je kształtować. Banalne? Niby tak. Ale przestałam grać w totka. Bo teraz już naprawdę wiem, że moje szczęście nie przyjdzie z zewnątrz – JA SAMA JE WYPRACUJĘ!”

3. SFORMUŁUJESZ SWOJE MARZENIE I OKREŚLISZ PODSTAWOWĄ WARTOŚĆ TEGO, CO DAJESZ ŚWIATU

Jak połączyć swoje marzenia, projekty, biznes z byciem świetną mamą? Jak pozwolić sobie na spełnienie w życiu na najwyższym poziomie?

Nie wiesz? Gdy odkryjesz esencję siebie i to, co właśnie Ty możesz dać światu najlepiej, poczujesz całą sobą, że egoizmem byłoby tego nie robić!

„Świadomość kształtowania własnego szczęścia daje mi poczucie niezwykłej wewnętrznej siły. A kiedy spotyka mnie problem, umiem się z głową do niego zabrać, krok po kroku. Nie wzrosło mi IQ, nie nabyłam jakichś cudownych mocy – Pani Joanna pomogła mi sięgnąć po to, co mam, a czego nie miałam odwagi używać. Gorąco polecam i warsztaty, konsultacje i coaching, każdej – i każdemu – kto pragnie zmiany.”

Agata Sz.

4. STWORZYSZ MOCNY REALNY PLAN DZIAŁANIA DOSTOSOWANY DO TWOICH MOŻLIWOŚCI

 • Określisz potrzebne zasoby i nauczysz się znajdować to, czego Ci brakuje.
 • Stworzysz plan dostosowany do Ciebie, mamy – podzielę się z Tobą moimi sposobami dotyczącymi planowania.

5. ZREALIZUJESZ PLAN DZIAŁANIA – POKOCHASZ SWOJĄ NIEDOSKONAŁOŚĆ I BŁĘDY, KTÓRE BĘDZIESZ POPEŁNIAĆ

 • Krok po kroku zrobisz wszystko, co trzeba.
 • Nauczysz się pokonywać trudności i wykorzystywać je tak, aby się uczyć i rozwijać.
 • Stworzysz wspierający Cię system relacji i kontaktów, w którym nawet choroba dzieci nie przeszkodzi Twoim planom – zbudujesz grupę wsparcia, o jakiej nawet nie śniłaś.

Pomogę Ci utrzymać determinację i skupienie na krokach. Usłyszysz ode mnie takie pytania, jak: Jak poszło Ci wykonanie zadań, które zaplanowałaś? Jakie trudności pojawiły się w trakcie? Czego się nauczyłaś? Z czego jesteś szczególnie zadowolona?

Pomogę Ci podjąć działania w zdecydowany sposób.

6. BĘDZIESZ ŚWIĘTOWAŁA SUKCES I UTRWALISZ ZMIANY W SWOIM ŻYCIU

Bycie mamą małego dziecka uczy nas, jak ważne i cudowne jest codzienne zauważanie małych postępów. Nauczysz się stosować tę umiejętność na sobie, rozwijać swoją motywację, świętować codzienne sukcesy, które doprowadzą Cię do tych wielkich. Zyskasz szczęście i spokój w byciu mamą i byciu prosperującą kobietą.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

JAK CZĘSTO?

Częstotliwość sesji zależy od intensywności pracy której potrzebujesz na obecnym etapie. Od trzech do jednej sesji miesięcznie.

JAK DŁUGO?

Program trwa zazwyczaj 3 – 9 miesięcy wtedy daje najlepsze, trwałe rezultaty.

ILE TO KOSZTUJE?

Cena udziału w programie „Mamo, wyjdź z pieleszy” waha się w zależności od wybranej opcji od 180 zł miesięcznie do 3000 zł za 6 miesięcy programu.

ZAPISY

Zarezerwuj swoją bezpłatną sesję wstępną pisząc do mnie na adres hello@joannabaranowska.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Nie jesteś pewna, czy skorzystać? Masz dwie możliwości.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy ten program i praca coachingowa pomogą Ci dokonać takiej zmiany, jakiej pragniesz, napisz do mnie i umów się na BEZPŁATNĄ konsultację: hello@joannabaranowska.pl

KONSULTACJA TO ZA MAŁO?

Sprawdź terminy najbliższych 2-godzinnych warsztatów „Mamo, wyjdź z pieleszy” i warsztatów on-line lub obejrzyj jeden z moich webinarów.

Podczas mini-warsztatów:

 • przekonasz się że, możesz mieć w pełni szczęśliwe życie będąc mamą małego dziecka,
 • że możesz zachować równowagę między różnymi rolami w życiu,
 • zyskasz pewność, że dasz radę stworzyć takie życie, jakiego pragniesz,
 • dowiesz się, jakie są etapy tego procesu i będziesz dokładnie wiedzieć na jakim etapie jesteś,
 • będziesz wiedzieć, jaki jest Twój pierwszy krok, aby zacząć zmianę której pragniesz.

MINI-WARSZTATY – ILE TO KOSZTUJE?

Za 2-godzinne warsztaty „Mamo, wyjdź z pieleszy” zapłacisz symboliczną kwotę – tyle, ile uznasz za stosowne i na ile w danym momencie Cię stać (dotyczy Warszawy).

Terminy warsztatów

19 września
Klub Mamy i Taty na Bielanach

23 września
dwugodzinny warsztat on-line

Zapisy

Wyślij maila na adres
warsztaty@joannabaranowska.pl
wpisując tytuł i datę warsztatu w którym chcesz wziąć udział.

„Macierzyństwo jest wyzwaniem, aby żyć pełniej, żyć z sensem i szukać kreatywnych rozwiązań zarówno w życiu osobistym, jak i w naszym biznesie.

Joanna Baranowska